top of page
 • Kā ir jāsagatavo siena pirms dekoratīvā apmetuma/krāsas uzklāšanas?
  Sienu pirms dekoratīvā apmetuma uzlikšanas sagatavo standarta kārtībā: vispirms siena tiek apmesta, pēc tam – špaktelēta. Dekoratīvās krāsas uzlikšanai sienu sagatavo tāpat kā pirms krāsošanas ar gludajām krāsām. Ja apdarei izvēlēsieties faktūras apmetumu, sienu sīkie izciļņi tiks nosegti, jo šādu pārklājumu biezums sasniedz 2–5 milimetrus.
 • Kādam jābūt sienas gruntējumam pirms jūsu dekoratīvo apmetumu uzklāšanas?
  Lai sagatavotu virsmu pirms dekoratīvā apmetuma uzklāšanas, nepieciešams dziļas iesūkšanās akrila ūdens emulsijas gruntējums. Parasti mēs iesakām uzklāt gruntējumu atbilstoši San Marco / Novacolor rūpnīcas priekšrakstiem, ko arī var iegādāties mūsu veikalā. Ja sienas jau ir gruntētas, tad papildu gruntējums nav nepieciešams.
 • Kāds ir dekoratīvā apmetuma/krāsas patēriņš?
  Dekoratīvā apmetuma vai krāsas patēriņš ir atkarīgs no pielietojamā materiāla. Parasti dekoratīvās krāsas patēriņš, ņemot vērā, ka pēc sava sastāva tā ir šķidra, ir 100–200 grami uz kvadrātmetru. Savukārt pēc sastāva biezā dekoratīvā apmetuma patēriņš var sasniegt 2 kilogramus uz kvadrātmetru.
 • Vai Jūsu dekorativo apmetumu/krāsu var mazgāt?
  Dekoratīvo apmetumu var notīrīt ar mitru lupatu, neizmantojot ķīmiskos līdzekļus.
 • Kūr var apskatīt toņu karti jūsu apmetumiem un krāsam?
  Ar katalogiem ar dzīviem izkrāsojumiem var iepazīties mūsu salonā "Itāļu Dekors" Kalnciema iela 87. Iesakām Jums apmeklēt mūsu salonu, lai izvēlētos piemērotāko krāsu. Mēs neiesakām piemeklēt materiāla toni internetā, ņemot vērā, ka krāsu atspoguļojums monitorā var neatbilst attiecīgajiem toņiem dabā.
 • Vai dekorativas krāsas uzklašanai ir nepieciešams specialais insruments?
  Jā. Mūsu salonā Jūs varat iegādāties vispiemērotāko instrumentu dekoratīvo apmetumu un krāsu San Marco un Novacolor uzklāšanai.
bottom of page